Opinie użytkowników
Zachowana oryginalna pisownia

Portal jest bardzo dobry, jest na nim dużo rzetelnej wiedzy popartej bibliografią. Artykuły nie są za długie, chętni poszerzenia wiedzy na dany temat mają taką możliwość. Wszystkie artykuły są zrozumiałe, napisane prostym językiem. Całą wiedzę można praktycznie zastosować. Polecam

Elżbieta

Jestem dietetykiem klinicznym po UM i takiej wiedzy tam nie ma. Jestem wdzięczna, że ktoś taki jak Ty Sebku ogarniasz wyższy level ☺️

Beata Cieślińska

Nie jestem osobą zbyt wylewną, więc moja opinia będzie zwięzła i dość krótka, ale zawierająca moje spostrzeżenia.Portal zawiera wiadomości które każdy powinien znać. Wiadomości napisane w sposób zrozumiały nawet dla laika.Zakres wiedzy-zadziwiający.Jestem pod wrażeniem i zdaję sobie sprawę ile Cię to kosztowało czasu i pieniędzy.Widać że to Twoja pasja. Reasumując-jest SUPER. To wiedza dla każdego, kto dba o swoje zdrowie. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w dzieleniu się z nami swoją wiedzą.

Grażyna Zegadło-Węglowska

Strona jest bardzo ciekawa, artykuły są opisane bardzo jasno i zrozumiale. Niektóre poszerzają wiedzę a inne wnoszą nowe informacje. Wszystko jest oparte na badaniach. Super informacje.

Teresa Kochańska

Świetny portal. Otrzymujemy mnóstwo ciekawych informacji popartych świeżymi wynikami badań w bardzo przystępnej formie. Konkretne informacje na ważne, często pomijane, tematy. Dzięki Sebastian za wysoki poziom tego, co dla nas robisz!

Asia

Długość artykułów nie ma znaczenia dla mnie, bo i tak robię porządne notatki i zajmuje mi to dużo czasu. Nawet nie mogę robić tego wybiórczo, bo wszystko w konsekwencji wiąże się ze wszystkim i tak to jest przez Ciebie ''ułożone". Dla mnie portal jest przejrzysty...przydatny...potrzebny...i daje dużo prawdziwej wiedzy do podnoszenia swojej świadomości zdrowotnej i holistycznej...jakby synchronizuje tez moją wczesniejszą. Dla mnie super.

Bożena Popławska-Giurow

Bardzo przydatne informacje których nie znajdziesz w Internecie. Wszystko przejrzyście i dużo konkretów.

jUsStySsKaaa

Panie Sebastianie, wiedza zawarta w artykułach jest skondensowana przejrzysta i trafiając do czytającego.

Marianna Sobolewska

Przydatne informacje do stosowania od zaraz, skuteczne, zdrowe, niedrogie.

Sygnaturę Zdrowia oglądam od lat ,wiedza jaka pokazuje P.Sebastian jest super .Polecam serdecznie portal .

JAKUB

Super wiedza, dzięki za tyle super informacji.

Jadwiga Krupa

Informacje konkretne z dodatkowymi wyjaśnieniami. Duża pomoc w zrozumieniu funkcjonowania organizmu oraz działania różnych produktów. Duża wiedza bardzo, bardzo przydatna na ten czas.

Teresa

Portal bardzo ciekawy z ogromną wiedzą na różne tematy jednocześnie popartą badaniami naukowymi. Można się wiele nauczyć i korzystając z niej poprawić swoje zdrowie. Artykuły ciekawe o szerokiej tematyce. Ogromne podziękowania dla prowadzącego.

Renia Laskowska

Jak na dość dużą ilość tematów, systematyka na stronie jest przejrzysta i pozwala na szybkie znalezienie interesujących zagadnień.

Janusz Chyliński

Bardzo przydatny portal, najlepszy mi znany. Przekazywana wiedza na każdy temat dotyczący zdrowia jest na najwyższym poziomie, z której staram się korzystać na co dzień. Dzięki tej wiedzy już nie tylko w czasie robienia zakupów korzystam ze strony iherb ale teraz częściej wybieram aliness, bardzo bardzo polecam innym.

Ewa Walkowiak

Nie żałuję, że wykupiłem dostęp do "wiedzysygnatury". Informacje są konkretne, ciekawe, przydatne. Wiele z nich zastosowałem do polepszenia odporności - zdrowia.

Andrzej S.