Zobacz jak wygląda portal

Logowanie

“Wiedza sygnaturyzdrowia” to portal zawierający unikatowe artykuły oparte o najnowsze badania naukowe. Postanowiliśmy je zebrać w jednym miejscu, tak abyś miał do nich szybki dostęp.

Szukamy najbardziej wartościowych treści opierając się na periodykach naukowych, a trudną wiedzę wyjaśniamy prosto i zrozumiale. Jeśli dany temat Cię zaciekawi, to zawsze możesz dogłębniej go przeanalizować.W stopce każdego artykuły znajdują się wszystkie potrzebne informacje (autorzy badania, tytuł, data publikacji, miejsce publikacji, DOI, PMID). Wystarczy że klikniesz i przeniesiesz się do badania.

Wiedza zawarta na naszej stronie, będzie pomocna dietetykom układającym suplementację, naturopatom oraz każdemu kto chce merytorycznie przygotować się na wizytę u specjalisty lub poszerzyć swoją wiedzę.

Udostępniamy tę wiedzę każdemu, gdyż zależy nam na pokazywaniu prawdy, a nie tworzeniu manipulacji. Kupując dostęp, wspierasz dalszy rozwój serwisu oraz możliwość dotarcia do konkretnych i rzeczowych badań.

Świetny portal. Otrzymujemy mnóstwo ciekawych informacji popartych świeżymi wynikami badań w bardzo przystępnej formie. Konkretne informacje na ważne, często pomijane, tematy. Dzięki Sebastian za wysoki poziom tego, co dla nas robisz!

Asia

Co znajdziesz w portalu?

 • Wyszukiwarka artykułów
 • Ciągle aktualizowana baza wpisów
 • Opinie o suplementach
 • Artykuły poparte literaturą źródłową oraz z linkami do badań
 • Najskuteczniejsze protokoły
 • Wiedzę z zakresu witamin, ziół, suplementów
 • Wywiady ze specjalistami
Roczny dostęp
347 zł

 • 365 dni pełnego dostępu
 • Ciągle aktualizowana baza akrtykułów
 • Możliwość czytania na każdym urządzeniu
 • tylko 29 zł miesięcznie

Statystyki

338
czytelników
102
artykuły
11
protokołów
72
kategorie

Nie jestem osobą zbyt wylewną, więc moja opinia będzie zwięzła i dość krótka, ale zawierająca moje spostrzeżenia.Portal zawiera wiadomości które każdy powinien znać. Wiadomości napisane w sposób zrozumiały nawet dla laika. Zakres wiedzy-zadziwiający. Jestem pod wrazeniem i zdaję sobie sprawę ile Cię to kosztowało czasu i pieniędzy.Widać że to Twoja pasja.Reasumując-jest SUPER. To wiedza dla każdego,kto dba o swoje zdrowie.Pozdrawiam i życzę wytrwałości w dzieleniu się z nami swoją wiedzą.

Grażyna Zegadło-Węglowska

Wolność słowa

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu obywatelowi wolność słowa. Tylko, że z tą wolnością to nie do końca jest tak pięknie. W ciągu ostatnich kilku miesięcy da się zauważyć wzmożone praktykowanie cenzury. Facebook oraz YouTube blokują konta oraz usuwają wpisy, jeśli znajdują się w nich słowa lub frazy związane z witaminami, medycyną naturalną czy szczepionkami. Google usuwa rekordy ze swojej przeglądarki jeśli na stronie są “nieodpowiednie” wpisy. Doświadczył tego dr Mercola, dr Saul oraz wielu specjalistów medycyny komórkowej czy mitochondrialnej. Jako sygnaturazdrowia też tego doświadczyliśmy. Dlaczego? Powód jest prosty – musisz myśleć tak jak Ci każą.

W naszym portalu znajdziesz również te blokowane artykuły oraz badania.